Pogotowie elektryczne Poznań

Godziny świadczenia usługi firmy GDUR I pogotowia elektrycznego
Poniedziałek – piątek: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00
Niedziela – tylko dla klientów posiadających umowy abonamentowe i stałe

Wyłączenie dopływu energii elektrycznej może być spowodowane zadziałaniem urządzeń zabezpieczających w instalacji domowej, takich jak bezpieczniki czy wyłączniki różnicowoprądowe. Może też być spowodowane awarią sieci zasilającej, dlatego zanim wezwiesz pogotowie elektryczne GDUR Poznań, upewnij się czy awaria, przez którą odcięty został prąd w Twoim mieszkaniu, nie została spowodowana przerwą w dostawie energii elektrycznej, która została zaplanowana przez dostawcę prądu, zwarciem w przewodach elektrycznych, przeciążeniem instalacji lub inna przyczyną.

Głównymi przyczynami awarii prądu w mieszkaniach i domach zazwyczaj jest albo nieprawidłowe użytkowanie instalacji elektrycznej, albo błąd wykonawczy instalacji, którego dopuścił się elektryk. Jest to oczywiście duże uogólnienie, ponieważ przyczyn może być wiele np.: pobieranie zbyt dużego prądu z jednego źródła, np. poprzez podłączenie do przedłużacza listwowego wielu urządzeń, takich jak lodówka, pralka, czy inne urządzenia gospodarstwa domowego. Pośrednią przyczyną awarii instalacji elektrycznej w domu czy mieszkaniu może być zły stan budynku, w którym panuje wilgoć, doszło do zalania budynku, a tym samym instalacji elektrycznej. Przyczyn awarii można się również doszukiwać w złym stanie osprzętu elektrycznego oraz domowego sprzętu elektrycznego (wypalone wtyczki, uszkodzone gniazda elektryczne czy wyłączniki). „Awaryjność” instalacji elektrycznej może być również spowodowana niedostosowaniem jej do potrzeb użytkowników, poprzez jej złe rozmieszczenie, czy niepoprawne rozdzielenie układu trójfazowego, który nie bierze pod uwagę potrzebnej w przyszłości mocy. Jeszcze częściej zdarza się, że awaria wystąpiła na skutek niedokładnego dokręcenia miejsc połączeń elektrycznych. W wyniku czego doszło do upalenia się instalacji, które zakończyło się awarią.

Każda awaria elektryczna wiążę się z potencjalnym zagrożeniem bezpieczeństwa, dlatego niezależnie od tego, z jakiego typu usterką się mierzysz, to pamiętaj, że usuwanie awarii elektrycznej na własną rękę jest bardzo niebezpieczne i może zagrażać Twojemu życiu lub zdrowiu. W GDUR Poznań stawiamy na wysoką jakość naszych usług w dobrej cenie. Elektrycy, współpracujący z firmą GDUR posiadają wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej, które pozwala im sprawnie i szybko działać. Gwarantujemy, że znajdziemy każdą usterkę w instalacji elektrycznej i naprawimy ją w możliwie jak najkrótszym czasie.

Firma GDUR nie jest pogotowiem energetycznym, które zajmuje się instalacją elektryczną do przyłącza budynku. Pogotowie energetyczne prowadzi Twój dostawca prądu. Z naszych usług możesz skorzystać wówczas, gdy awaria ma miejsce od przyłącza w stronę budynku czy mieszkania. Usługa pogotowia elektrycznego, oferowana przez GDUR Poznań, kierowana jest zarówno dla firm, samorządów, jak i osób prywatnych, które potrzebują interwencji elektryka z uprawnieniami w celu likwidacji skutków awarii instalacji elektrycznej w domu czy mieszkaniu. Usługi elektryczne świadczymy na terenie miasta Poznań i okolicznych miejscowości, takich jak Puszczykowo, Luboń, Kórnik, Mosina, Gądki, Śrem, Bnin, Środa Wielkopolska czy Zaniemyśl.

Pogotowie elektryczne GDUR Poznań oferuje:
• usuwanie wszelkich awarii elektrycznych w mieszkaniach, domach i lokalach;
• rozwiązywanie problemów z instalacją elektryczną;
• szybką interwencję i profesjonalne podejście do klienta.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!

Strona korzysta z plików cookies. rozumiem