O nas

Założona w 1990 r. działalność gospodarcza zajmowała się przede wszystkim realizacją usług elektrycznych i wykonywaniem instalacji elektrycznych, a także ochroną osób i mienia. Na fundamentach tej działalności powstała firma GDUR i, nie zmieniwszy profilu działalności, trwa do dziś.

Od 1990 roku nieustannie szkolimy się, uczymy i stajemy się coraz lepsi w wykonywaniu oferowanych przez nas usług. Wykonujemy specjalizacje związane z naszym zawodem, zdobywamy nowe, aktualne uprawnienia i podążamy z duchem czasu.

Na ten moment firmę GDUR współtworzą inne, mniejsze grupy osób i firm, które działając wspólnie mogą realizować nawet największe zlecenia obejmujące realizację instalacji niskiego i średniego napięcia.

W 2008 roku rozpoczęliśmy wykonywanie tzw. „inteligentnych instalacji”, w ramach których integrujemy ze sobą różne instalacje występujące w budynkach. W ten sposób ułatwiamy ludziom kontrolę i konserwację tych instalacji. Należą do nich instalacje elektryczne, teletechniczne, video domofonowe, sanitarne, wentylacyjne, grzewcze, alarmowe, telewizji przemysłowej, telewizji satelitarnej i inne.

Kontynuujemy także tę gałąź działalności, która zajmowała się ochroną osób i mienia. Obecnie realizujemy ją w postaci możliwości instalacji w różnego rodzaju obiektach – firmowych i przemysłowych – specjalnego systemu detekcji szkodliwych gazów, cieczy i płynów. To właśnie bierna ochrona przeciwpożarowa pozwala na uniknięcie katastrof, daje czas na ewakuację i zawczasu informuje, że w danym budynku może dziać się coś niedobrego.

Dzięki biernej ochronie przeciwpożarowej nie tylko chronimy zdrowie ludzi przebywających w danych pomieszczeniach, ale także chronimy pieniądze właścicieli firm przed ewentualnymi skutkami katastrof.

Chętnie rozmawiamy z naszymi klientami i przyjmujemy uwagi mogące przyczynić się do polepszenia jakości oferowanych przez nas usług.

Zapraszam do kontaktu z nami.
Grzegorz Duraj

 


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!