Instalacje elektryczne – Poznań Rataje

Potrzebujesz usług elektrycznych? Mieszkasz na Ratajach? Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług, dzięki którym nie będziesz musiał się martwić stanem Twojej instalacji.

Jako wykwalifikowani i doświadczeni elektrycy, od lat świadczymy fachowe oraz kompleksowe usługi elektryczne w Poznaniu i okolicach. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisowaniem instalacji elektrycznych. Doświadczenie, odpowiednie uprawnienia i wykorzystanie najlepszego sprzętu gwarantują profesjonalizm świadczonych usług.

Usuwamy różnego rodzaju awarie elektryczne, takie, jak zwarcia w instalacji, uszkodzone przewody, przepalone bezpieczniki, przepięcia oraz wiele innych.

Zapewniamy również inwestycję w automatykę budynku. Rozwiązanie to pozwoli Ci sterować wszelkimi urządzeniami elektrycznymi za pomocą telefonu czy komputera. Dzięki temu będziesz mógł nawet ustawić konkretne plany działania. Wentylacja będzie działać automatycznie w założonym przez Ciebie przedziale czasowym, a żaluzje zasłonią się dokładnie o tej godzinie, o której tego chcesz. Wszystko bez wstawania z ulubionego fotela. Automatyka budynku zapewnia całkowitą kontrolę nad zużyciem prądu, oleju opałowego czy gazu.

Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi w mieszkaniach oraz domkach jednorodzinnych. Wymieniamy uszkodzone elementy i zastępujemy je nowymi od sprawdzonych producentów. Jeżeli szukasz solidnego elektryka, który wykona dla Ciebie instalację elektryczną na terenie Poznania lub okolic, zapraszamy do kontaktu!

GDUR – elektryk, instalacje elektryczne Rataje.


Skontaktuj sie z nami
i zamów
bezpłatną wycenę!

Strona korzysta z plików cookies. rozumiem