Modernizacje i wykończenia

Przykładowe prace modernizacyjne i wykonawcze

Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których mieszkańcy Poznania i okolic mogą zdecydować się na wymianę instalacji elektrycznej w domu czy mieszkaniu i wpływają one znacząco na szerokość zakresu, w jakim wykonywany byłby remont instalacji. Pierwszym powodem jest niezadowolenie z nieestetycznego wyglądu gniazdek oraz włączników oświetleniowych w mieszkaniu czy domu. Często okazuje się, że są one uszkodzone. Gniazdka, które wychodzą ze ściany przy wyciąganiu wtyczki to chleb powszedni wielu użytkowników lokali mieszkalnych w Poznaniu i okolicach. Wpływ na decyzje o wymianie instalacji ma również niedobór gniazd w mieszkaniu czy chęć zamontowania dodatkowego oświetlenia np. w łazience albo kuchni, które często wymagają instalacji osobnych obwodów. Chęć wymiany czy zainstalowania tego typu instalacji wiąże się z remontem całego mieszkania. Efektem wymiany instalacji elektrycznej przez firmę GDUR z Poznania jest zawsze schludnie wykonana instalacja elektryczna, której przykładowe efekty zobaczycie poniżej.

Przykładowe prace modernizacyjne i wykonawcze

1. Wymiana i modernizacja rozdzielni elektrycznej.
W ramach modernizacji instalacji elektrycznej wykonano wymianę rozdzielni elektrycznej starego typu (zabezpieczenia topikowe) na urządzenia typu „Wyłaczniki” oraz zastosowano centralny wyłącznik przeciwpożarowy prądu. Jeśli posiadacie przestarzałe instalacje tego typu, to zachęcamy do podjęcia decyzji o jej modernizacji. Możemy zagwarantować zadowolenie z montażu nowoczesnej instalacji elektrycznej, wykonanej przez elektryka GDUR z Poznania.

Przed modernizacją

Po modernizacji

2. Ogrzewanie przeciwśnieżne i przeciwoblodzeniowe – instalacja zewnętrzna.
Wykonano instalacje grzejną, obejmującą ogrzewanie podjazdu, chodników wewnętrznych oraz schodów wejścia głównego domu. Całkowita moc grzejna systemu wynosi około 16kW. System wyposażono w szereg czujników mierzących temperaturę i wilgotność powietrza, która jego użytkownikowi daje pewność, że jego zewnętrzna instalacja działa sprawnie. Do wykonania instalacji ogrzewania przeciwśnieżnego i przeciwoblodzeniowego zastosowano nowoczesną technologię firmy ELEKTRA.

Układanie mat i przewodów grzejnych
Efekt wygrzewania ścieżki dojazdowej

3. Prace nietypowe- komplementarne.
W ramach kompleksowych realizacji zadań na rzecz naszych klientów podejmujemy się również wykonania prac nietypowych, takich jak wykonanie otworu drzwiowego o wymiarach 210mm x 110mm w płycie żelbetonowej (płyta kanałowa). Firma GDUR oferuje nie tylko usługi elektryczne w Poznaniu, ale i tego typu usługi specjalne.

4. Modernizacja instalacji antenowej analogowej na cyfrową.
W ramach modernizacji instalacji antenowej, która miała na celu wymianę instalacji, która pozwoliłaby na odbiór telewizji w jakości cyfrowej, do odbioru Bezpłatnej Naziemnej Telewizji Cyfrowej oraz Telewizji Satelitarnej zaproponowaliśmy urządzenia firmy Televes. Trzy anteny analogowe zastąpiono jedną cyfrową oraz zamontowano antenę satelitarną o średnicy 900mm (aluminiową) wraz z konwerterem marki Televes.
W wyniku modernizacji instalacji antenowej uzyskano:
1. Odbiór 24-tu programów Naziemnej Telewizji Cyfrowej MUX1 i MUX2 – siła i jakość sygnału wynosiła 95%. Odbiór pakietów kanałowych MUX3 ÷ MUX7 również przebiegał bezproblemowo.
2. Obiór satelity Hot Bird o sile sygnału 84% i jakość sygnału 84%.

Przed modernizacją
Po modernizacji

W wyniku modernizacji uzyskano:
1. Odbiór 20-tu programów Naziemnej Telewizji Cyfrowej MUX1 i MUX2 – siła i jakość sygnału 95%
bezproblemowy odbiór następnych pakietów kanałowych MUX3 ÷ MUX7
2. Obiór satelity Hot Bird o sile sygnału 84% i jakość sygnału 84%


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!