Instalacje elektryczne – Środa Wielkopolska

Potrzebują Państwo nowoczesnej instalacji elektrycznej na terenie Środy Wielkopolskiej? Ważne jest dla Państwa działanie urządzeń elektrycznych, takich jak komputer, lodówka i pralka? Cenią sobie Państwo bezpieczeństwo użytkowników, aby nie ulegli oni wypadkowi związanemu z porażeniem prądem elektrycznym?

Jeżeli tak, zapraszamy do skorzystania z usług firmy GDUR, która w Środzie Wielkopolskiej wykona nowe instalacje elektryczne oraz zmodernizuje przestarzałe.

Podejmiemy się prac związanych z instalacjami: elektrycznymi, grzewczymi, internetowymi, telefonicznymi, wideo i domofonowymi, monitoringu wizyjnego, alarmowymi, sterowniczymi, roletowymi, zasilania elektrycznego budynków.

Zasilanie poszczególnych urządzeń wymaga odpowiedniego podłączenia do sieci. Oferujemy wykonanie odpowiednich rozdzielni elektrycznych, opartych na nowoczesnych rozwiązaniach rozdziału energii elektrycznej. Nasze instalacje są także odpowiednio zabezpieczone w kwestii porażenia prądem elektrycznym i przepięciami spowodowanymi warunkami pogodowymi.
Jeżeli Środa Wielkopolska zawiera lokalizację, w której występują przerwy w dostawie prądu, podejmiemy się również wykonania instalacji zasilania awaryjnego.

Należy pamiętać, że nowoczesne instalacje elektryczne wiążą się również z automatyzacją budynku. Dzięki temu rozwiązaniu wybrane urządzenia i instalacje mogę współpracować, co daje możliwość sterowania oświetleniem czy wentylacją poprzez smartfona.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą automatyki budynkowej, aby sprawdzić te i inne wygodne rozwiązania, które mogą Państwo wprowadzić do swojego domu bądź firmy na terenie Środy Wielkopolskiej.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!