Instalacje elektryczne – Śrem

Mieszkasz w Śremie lub okolicach i szukasz specjalistów od instalacji elektrycznych? Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się Twoim problemem. W województwie wielkopolskim działamy już od wielu lat i zatrudniamy najlepszych specjalistów. Nasi elektrycy to uznani w branży fachowcy.

Poza wykonaniem nowych oraz modernizacją bieżących instalacji elektrycznych, na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Sprawdzamy instalację, czy nie stanowi zagrożenia dla sprzętu, a przede wszystkim użytkownika. W zakres naszych prac wchodzi także wykonywanie instalacji zasilania awaryjnego.

Stosujemy najnowsze rozwiązania. Zajmujemy się także automatyką budynków. Nowoczesny dom charakteryzuje się współpracą systemów oświetlenia, klimatyzacji, wentylacji czy zarządzania roletami.
Przyjmujemy zlecenie zarówno od klientów prywatnych, jak i firm. Wykonujemy projekty dla biur, domków jednorodzinnych czy dużych osiedli.

Gwarantujemy terminowość, wykonanie prac zgodnie z oczekiwaniami klienta, wymogami technicznymi oraz z zachowaniem zasad bhp. Chętnie podpowiemy jakie rozwiązania techniczne sprawdzą się najlepiej w konkretnym przypadku.

W ciągu wielu lat pracy zrealizowaliśmy całą masę projektów. O naszych umiejętnościach świadczy grono zadowolonych klientów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając, aby cena była jak najbardziej przystępna. Dzięki temu każdy klient może osobiście przekonać się o naszym profesjonalizmie. Szukasz fachowca od instalacji elektrycznych w Śremie? Skontaktuj się z nami!


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!