Instalacje elektryczne – Puszczykowo

Firma GDUR podejmie się modernizacji oraz montażu nowoczesnych instalacji elektrycznych na terenie Puszczykowa. Jeśli potrzebujesz fachowca, który bez problemu dojedzie do Puszczykowa, to nie wahaj się i zadzwoń do elektryka GDUR!

Nasza firma świadczy usługi najwyższej jakości w zakresie montażu instalacji elektrycznych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa użytkowników oraz na skutek awarii, spowodowanych wyładowaniami atmosferycznymi. Postęp wykorzystujemy także przy wykonywaniu nowoczesnych rozdzielni elektrycznych – należy pamiętać, że każde zasilane w domu urządzenie powinno być odpowiednio i bezpiecznie podłączone do sieci, aby nie uległo awarii.

Zakres usług instalacyjnych, prowadzonych przez elektryka GDUR na terenie miasta Puszczykowo: instalacje elektryczne, grzewcze, internetowe, telefoniczne, wideo i domofonowe, rolety, zasilanie elektryczne budynków, monitoringu wizyjnego, alarmowe, sterownicze.

Korzystając na co dzień z różnorodnych urządzeń elektronicznych, przyzwyczajeni jesteśmy do ich prawidłowego i ciągłego działania. Jeżeli w jakiejś lokalizacji w Puszczykowie występują problemy z dostarczaniem prądu, wykonamy również instalacje zasilania awaryjnego. Każdy elektryk, wykonujący zlecenie na terenie miasta Puszczykowo, posiada profesjonalne zaplecze sprzętowe, które pozwoli wykonać kompleksową instalację elektryczną czy naprawę jakiejkolwiek usterki.

Nowoczesna instalacja elektryczna wiąże się również ze stworzeniem inteligentnego sterowania Państwa domem lub budynkiem firmowym. Jeżeli życzyliby Państwo sobie sterowania oświetleniem albo klimatyzacją z poziomu telefonu komórkowego czy komputera, firma GDUR jest gotowa wprowadzić takie rozwiązania. W tym celu prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą, dotyczącą automatyki budynkowej. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, celem zmodernizowania Państwa obiektu na terenie Puszczykowa. Jeśli chcesz sprawdzić stan swojej instalacji, to zadzwoń do elektryka GDUR. Dojeżdżamy na do pobliskich miejscowości, takich jak Puszczykowo czy Mosina oraz na tereny dzielnic, takich jak Jeżyce, Grunwald czy Rataje.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!