Instalacje elektryczne – Poznań Winogrady

Elektryk GDUR Poznań Winogrady świadczy usługi z zakresu wykonania oraz modernizacji instalacji elektrycznych.

Mieszkasz w dzielnicy Poznań Winogrady i poszukujesz sprawdzonego oraz doświadczonego elektryka? Dobrze trafiłeś! Firma GDUR Poznań Winogrady działa na poznańskim rynku od ponad 25 lat, zdobywając tym samym zaufanie i uznanie na terenie Poznania i okolic. Z każdym rokiem zwiększamy nasze doświadczenie, tym samym kształcąc i zatrudniając wielu nowych fachowców, poszerzając oferowane usługi.

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w tzw. wielkiej płycie i poszukujesz ekipy przenoszącej gniazdka i kontakty z uwagi na generalny remont Twojego mieszkania, czy niedawno zakupiłeś nowe mieszkanie deweloperskie na terenie dzielnicy Poznań Winogrady i potrzebujesz elektryka do wykonania nowych instalacji nie tylko elektrycznych, lecz także alarmowych czy grzewczych – nie wahaj się i zadzwoń do nas.

Doświadczeni fachowcy z firmy GDUR Poznań Winogrady wykonają Twoje instalacje na najwyższym poziomie, używając tylko sprawdzonych, bezpiecznych metod i wykorzystując materiały najwyższej jakości. Zadbaj o swoje instalacje elektryczne i śpij spokojnie.

Potrzebujesz coś więcej? Oferujemy montaż i naprawę instalacji elektrycznych, sieci telefonicznych i informatycznych, podłączeń roletowych, grzewczych i sterowniczych, domofonu, wideo, alarmu i monitoringu, zasilania elektrycznego budynków.

Zadzwoń do elektryka GDUR Poznań Winogrady i umów się na wizytę. Nasi specjaliści dobiorą ofertę specjalnie dla Ciebie, abyś na koniec cieszył się niezawodnymi instalacjami w Twoim domu.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!