Instalacje elektryczne – Poznań Wilda

GDUR Poznań oferuje usługi związane z modernizacją i wymianą instalacji elektrycznych w dzielnicy Wilda.

Wykształceni fachowcy i specjaliści, jedynie nowoczesne metody działania, korzystanie z nowych sprzętów oraz materiały najwyższej jakości – to znak rozpoznawczy firmy GDUR Poznań Wilda. Gwarantujemy kompleksowe wykonanie określonych czynności w zgodzie z zawartą wcześniej umową oraz ustaleniami.

Czterdziestoletnia tablica rozdzielcza, watowane bezpieczniki i gniazdka bez uziemień to już przeszłość i na dodatek stwarzająca realne zagrożenie – pożary, zwarcia, porażenia prądem czy uszkodzenia sprzętów. To bezpośrednie zagrożenia wynikające z zaniedbania instalacji elektrycznych w naszych domach. Nie warto się na nie narażać – warto zadbać o nie i żyć w bezpiecznym mieszkaniu.

GDUR Poznań Wilda to firma od lat działająca na rynku poznańskim. Przez ponad 25 lat położyliśmy kilometry kabli, przymocowaliśmy kilogramy gniazdek i wyłapaliśmy tysiące usterek elektrycznych. Dlatego teraz dumnie przedstawiamy naszą ofertę, czyli montaż, demontaż i naprawę instalacji elektrycznych, telefonicznych, wideo i domofonowych, internetowych, grzewczych, sterowniczych, alarmowych, monitoringu wizyjnego, roletowych, zasilania elektrycznego budynków.

Nie jesteś pewien? Jeszcze dzisiaj zadzwoń do GDUR Poznań Wilda i umów się na spotkanie z naszym specjalistą, który pomoże Ci ocenić instalacje w Twoim domu i dobierze najpotrzebniejszy zestaw usług specjalnie dla Twoich instalacji.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!