Instalacje elektryczne – Poznań Rataje

Mieszkasz na Ratajach i potrzebujesz usług elektryka? Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług elektrycznych, dzięki którym nie będziesz musiał się martwić stanem Twojej instalacji.

Jako wykwalifikowani i doświadczeni elektrycy, od lat świadczymy fachowe oraz kompleksowe usługi elektryczne w Poznaniu i okolicach. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisowaniem instalacji elektrycznych. Doświadczenie, odpowiednie uprawnienia i wykorzystanie najlepszego sprzętu gwarantują profesjonalizm świadczonych usług. Dlatego, jeśli potrzebny Ci elektryk z okolic dzielnicy Poznań Rataje, to skontaktuj się z GDUR.

Usuwamy różnego rodzaju awarie elektryczne, takie, jak zwarcia w instalacji, uszkodzone przewody, przepalone bezpieczniki, przepięcia oraz wiele innych.

Zapewniamy również inwestycję w automatykę budynku. Rozwiązanie to pozwoli Ci sterować wszelkimi urządzeniami elektrycznymi za pomocą telefonu czy komputera. Dzięki temu będziesz mógł nawet ustawić konkretne plany działania. Wentylacja będzie działać automatycznie w założonym przez Ciebie przedziale czasowym, a żaluzje zasłonią się dokładnie o tej godzinie, o której tego chcesz. Wszystko bez wstawania z ulubionego fotela. Automatyka budynku zapewnia całkowitą kontrolę nad zużyciem prądu, oleju opałowego czy gazu. Elektryk GDUR świadczy swoje usługi nie tylko na terenie dzielnicy Poznań Rataje, ale i Jeżyce czy Grunwald oraz w pobliskich miejscowościach, takich jak Mosina, Luboń czy Puszczykowo.

Zajmujemy się instalacjami elektrycznymi w mieszkaniach oraz domkach jednorodzinnych. Wymieniamy uszkodzone elementy i zastępujemy je nowymi od sprawdzonych producentów. Jeżeli szukasz solidnego elektryka, który wykona dla Ciebie instalację elektryczną na terenie dzielnicy Poznań Rataje lub okolic, to zapraszamy do kontaktu!

GDUR – elektryk, instalacje elektryczne na terenie dzielnicy Poznań Rataje.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!