Instalacje elektryczne – Poznań Grunwald

Oferujemy usługi montażu, demontażu i modernizacji instalacji elektrycznych, alarmowych, internetowych, sterowniczych, grzewczych, telefonicznych, wideo i domofonowych, monitoringu wizyjnego, rolet, zasilania elektrycznego budynków wszystkim mieszkańcom dzielnicy Poznań Grunwald.

Jesteśmy też ekspertami w usuwaniu usterek oraz awarii. Wymieniamy osprzęt elektroniczny (gniazdka, wyłączniki). Jeśli poszukujesz elektryka, który dojedzie na teren dzielnicy Poznań Grunwald, to zgłoś się do nas!

Nowoczesne instalacje elektryczne wymagają współpracy elementów instalacji. Dlatego idąc z duchem czasu, wprowadziliśmy do oferty automatykę budynków. Dzięki temu rozwiązaniu domowe urządzenia elektryczne, takie jak wentylacja czy oświetlenie, będziesz mógł kontrolować poprzez komputer lub smartfon. Wdrażamy szereg nowoczesnych rozwiązań technologicznych ułatwiających życie oraz obniżających koszty zużycia energii przez mieszkańców budynku. Brzmi jak coś, co chciałbyś zainstalować w swoim mieszkaniu? Zadzwoń do elektryka z GDUR, który wykona dla Ciebie plan modernizacji instalacji elektrycznej w dzielnicy Poznań Grunwald.

Doświadczeni pracownicy z naszej firmy wszystkie prace wykonują przy użyciu materiałów najwyższej jakości, stosując nowoczesne sposoby działania. Kierujemy się przede wszystkim Twoimi potrzebami oraz troską o Twoje bezpieczeństwo.

Nie czekaj dłużej. Skontaktuj się z nami. Zespół naszych profesjonalistów podejmie się nawet najtrudniejszych wyzwań. Cieszymy się uznaną renomą wśród mieszkańców Poznania. Każdy elektryk z GDUR, zatrudniony przez mieszkańca dzielnicy Poznań Grunwald, Winogrady, Jeżyce czy Rataje, dołoży wszelkich starań, by wykonana przez niego instalacja elektryczna czy naprawa była zrealizowana z największą starannością.

Zapraszamy do skorzystania z oferty GDUR – elektryk, instalacje elektryczne Poznań Grunwald.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!