Instalacje elektryczne – Poznań Głuszyna

GDUR Poznań oferuje usługi związane z modernizacją i wymianą instalacji elektrycznych w dzielnicy Głuszyna.

Stare domy i kamienice mają swój niewątpliwy urok. Jednakże z wiekiem mury kruszeją, gumy parcieją, a wraz z tym wszystkim instalacje elektryczne narażone są na uszkodzenia. Dlatego przy generalnych remontach trzeba kontrolować stan wszystkich instalacji w naszym budynku.

Nierzadko zdarza się, że zastosowane w naszych budynkach instalacje elektryczne są przestarzałe, nie spełniają oczekiwań mieszkańców czy obowiązujących norm. Wówczas należy je zmodernizować bądź w razie potrzeby wymienić na nowe, nowoczesne instalacje, spełniające wszystkie normy i oczekiwania.

GDUR Poznań Głuszyna to doświadczona firma działająca na poznańskim rynku od wielu lat. Wykształceni specjaliści wielu dziedzin fachowo zajmą się Państwa instalacjami, nie tylko tymi wprowadzonymi lata temu w ścianach, lecz także tymi nowo kładzionymi. Warto dbać o instalacje elektryczne, by za kilka lat nie spotkać się z nieprzyjemną niespodzianką.

Nasi fachowcy świadczą usługi z zakresu modernizacji i wykonywania: instalacji elektrycznych, sieci telefonicznych i informatycznych, podłączeń roletowych, grzewczych i sterowniczych, wideo i domofonu, alarmu i monitoringu, zasilania elektrycznego budynków.

Szukasz wykonawców powyższych usług w Poznań Głuszyna? Zadzwoń do GDUR Poznań Głuszyna i umów się na wizytę. Nasi pracownicy dokonają fachowych pomiarów w Twoim domu, dzięki czemu dopasujemy Ci odpowiednią, konkurencyjną na poznańskim rynku ofertę.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!