Instalacje elektryczne – Mosina

Ważne jest, aby w budynku o przeznaczeniu mieszkalnym bądź biurowym należycie zamontować bezpieczną instalację elektryczną. Przestarzała instalacja może stać się powodem wypadków, utraty zdrowia i zniszczeń urządzeń elektrycznych podłączonych do sieci.

Aby temu przeciwdziałać, skorzystaj z usług firmy elektrycznej GDUR. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu, wymianie oraz modernizacji instalacji elektrycznych w Mosinie. Jeśli szukasz elektryka z Mosiny albo okolic, to nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się ze specjalistami z firmy GDUR.

Zakres naszych usług obejmuje instalacje elektryczne, internetowe, grzewcze, sterownicze, alarmowe, telefoniczne, wideo, domofonowe, monitoringu wizyjnego, rolet, a także instalacje zasilania elektrycznego budynków. Nasi elektrycy świadczą swoje usługi na terenie miasta Poznań, Mosina, Puszczykowo oraz innych pobliskich miejscowości, w zależności od potrzeb klienta.

Modernizując instalację elektryczną, warto również zastanowić się nad inwestycją w automatykę budynku. Dzięki najnowszym osiągnięciom technologicznym możliwa jest współpraca poszczególnych instalacji i urządzeń ze sobą, aby ułatwiały one życie użytkownikom. Przykładem takiego działania jest możliwość sterowania za pomocą komputera lub telefonu komórkowego, oświetleniem czy wentylacją. Rozwiązania te pozwalają także na efektywniejsze zarządzanie kosztami eksploatacji energii elektrycznej w Państwa posiadłości. W tym celu każdy elektryk z firmy GDUR dojedzie na teren miasta Mosina.

Nowoczesne rozwiązania wykorzystujemy również, wykonując rozdzielnie elektryczne. Ważne są dla nas zabezpieczenia chroniące przed porażeniem prądem elektrycznym i przepięciami występującymi na skutek wyładowań atmosferycznych. W lokalizacjach, gdzie znane są problemy z dostępem do energii elektrycznej, montujemy także awaryjną instalację zasilania.

Instalacje elektryczne Mosina – zapraszamy do skorzystania z usług naszego przedsiębiorstwa. Każdy elektryk, zatrudniony w firmie GDUR, bez problemu dojedzie do miasta Mosina oraz innych pobliskich miejscowości.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!