Elektryczne systemy grzejne

1. Ogrzewanie podłogowe

Właściwie położone ogrzewanie podłogowe jest bardzo efektywnym sposobem ogrzania domu. Charakteryzuje się dużą powierzchnią grzejną. Odpowiednia temperatura stwarza wysoki komfort cieplny dla użytkownika. Ten system grzejny jest idealnym wyjściem dla alergików i astmatyków. Obecne rozwiązania technologiczne umożliwiają wykonywanie instalacji niemal na każdym rodzaju podłoża.

2. Ogrzewanie przeciwoblodzeniowe i przeciwśnieżne

Instalacje zapobiegają zaleganiu śniegu i powstawaniu oblodzeń na schodach, parkingach, chodnikach, podjazdach, tarasach, w rynnach rurach spustowych oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie bezpieczeństwa dla użytkowników i urządzeń. Niniejszy system grzejny jest bardzo trwały i cieszy się ogromną popularnością.

 

Usługi dotyczące ogrzewania przeciwoblodzeniowego i przeciwśnieżnego wykonujemy w całym Poznaniu, między innymi na Grunwaldzie, Jeżycach, Głuszynie, Winogradach oraz Wildzie. Poza poznaniem zasięgiem obejmujemy miejscowości takie jak: Śrem, Kórnik, Kościan, Mosina, Środa Wielkopolska, Puszczykowo i Luboń.

Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!