Instalacje elektryczne – Puszczykowo

Firma GDUR podejmie się modernizacji oraz montażu nowoczesnych instalacji elektrycznych na terenie Puszczykowa.

Nasza firma świadczy usługi najwyższej jakości w zakresie montażu instalacji elektrycznych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa użytkowników oraz na skutek awarii spowodowanych wyładowaniami atmosferycznymi. Postęp wykorzystujemy także przy wykonywaniu nowoczesnych rozdzielni elektrycznych – należy pamiętać, że każde zasilane w domu urządzenie powinno być odpowiednio i bezpiecznie podłączone do sieci, aby nie uległo awarii.

Zakres prowadzonych przez nas usług instalacyjnych w Puszczykowie: instalacje elektryczne, grzewcze, internetowe, telefoniczne, wideo i domofonowe, rolety, zasilanie elektryczne budynków, monitoringu wizyjnego, alarmowe, sterownicze.

Korzystając na co dzień z różnorodnych urządzeń elektronicznych, przyzwyczajeni jesteśmy do ich prawidłowego i ciągłego działania. Jeżeli w jakiejś lokalizacji w Puszczykowie występują problemy z dostarczaniem prądu, wykonamy również instalacje zasilania awaryjnego.

Nowoczesna instalacja elektryczna wiąże się również ze stworzeniem inteligentnego sterowania Państwa domem lub budynkiem firmowym. Jeżeli życzyliby Państwo sobie sterowania oświetleniem albo klimatyzacją z poziomu telefonu komórkowego czy komputera, firma GDUR jest gotowa wprowadzić takie rozwiązania. W tym celu prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą dotyczącą automatyki budynkowej. Jesteśmy przekonani, że spełnimy Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, celem zmodernizowania Państwa obiektu na terenie Puszczykowa.


Skontaktuj sie z nami
i zamów
bezpłatną wycenę!

Strona korzysta z plików cookies. rozumiem