Instalacje elektryczne – Poznań Jeżyce

GDUR Poznań Jeżyce świadczy usługi z zakresu wykonania oraz modernizacji instalacji elektrycznych.

Zagrożenie pożarowe to największe niebezpieczeństwo niedbale położonej instalacji elektrycznej w nowym lub remontowanym mieszkaniu czy domu. Gospodarka rozwija się coraz szybciej, a my coraz częściej chcemy, żeby w wielu pracach domowych zastępowały nas maszyny. Również przy maszynach odpoczywamy, relaksujemy się czy pracujemy z domu. Podstawą działania wszelkich urządzeń jest prąd elektryczny przenoszony przez instalacje w murach naszych budynków. Warto zatem zadbać o instalacje w naszych domach, by były one nie tylko oazą spokoju dla domowników, lecz także miejscami bezpiecznymi.

Firma GDUR Poznań Jeżyce to przedsiębiorstwo o długiej historii. Doświadczenie zdobywane przez lata pozwoliło nam wyszkolić wielu specjalistów w zakresie elektryki, z którymi teraz owocnie współpracujemy.

Naszym klientom oferujemy usługi w zakresie: wykonanie oraz naprawa instalacji elektrycznych, modernizacja i demontaż sieci telefonicznych, podłączenie do budynku domofonu, wideo, monitoringu oraz alarmu, wykonanie wewnątrzdomowych sieci internetowych.

Zajmujemy się dodatkowo instalacjami grzewczymi, sterowniczymi, roletowymi oraz związanymi z zasilaniem elektrycznym w rejonie Poznań Jeżyce. Omówimy z Państwem zakres potrzebnych Państwu usług i dopasujemy ofertę do Państwa wymagań.
Szukasz odpowiedzialnej i fachowej firmy z Poznania? Zadzwoń do GDUR Poznań Jeżyce i śpij spokojnie.


Skontaktuj sie z nami
i zamów
bezpłatną wycenę!

Strona korzysta z plików cookies. rozumiem