Instalacje elektryczne – Kościan

Poszukując odpowiednich specjalistów, którzy podejmą się montażu instalacji elektrycznej w budynku, warto rozważyć usługi firmy GDUR. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nastawieniu na nowoczesne rozwiązania w kwestii zabezpieczeń przed porażeniem prądem elektrycznym oraz efektywnych metod rozdziału energii elektrycznej, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług dla Państwa posiadłości, domu, mieszkania czy biurowca.

Zajmujemy się montażem, wymianą oraz modernizacją instalacji elektrycznych. Wdrażamy skuteczne rozwiązania mające na celu zabezpieczenie rozdzielni elektrycznych przed wyładowaniami atmosferycznymi. W miejscach gdzie występują problemy i przerwy w dostawie z energii elektrycznej, montujemy także instalacje zasilania awaryjnego.

Świadczymy następujące usługi z kategorii instalacje elektryczne Kościan: instalacje grzewcze, elektryczne, internetowe, telefoniczne, alarmowe, domofonowe i wideo, monitoringu wizyjnego, sterownicze, roletowe, zasilania elektrycznego budynków oraz inne prace elektryczne.

Należy oczywiście pamiętać, że wymiana bądź modernizacja instalacji elektrycznej wiąże się z korzyścią, jaką jest automatyka budynków. Dzięki współpracy instalacji i poszczególnych urządzeń możliwym staje się sterowanie oświetleniem, wentylacją czy też roletami poprzez smartfona lub komputer. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne i zdecydowanie ułatwia korzystanie z urządzeń w domu. Jest to także dobry sposób na nadzorowanie zużycia energii. Jeżeli są Państwo zainteresowani takimi możliwościami, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!