Instalacje elektryczne – Kórnik

Mieszkasz w Kórniku lub okolicach i potrzebujesz skorzystać z usług montażu bądź modernizacji instalacji elektrycznych? Firma GDUR zapewnia najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w tej kwestii. Nowoczesne instalacje elektryczne to przede wszystkim ochrona użytkowników przed porażeniem prądem elektrycznym oraz odpowiednie zabezpieczenie urządzeń podłączonych do sieci.

Montaż instalacji elektrycznych w mieście Kórnik obejmuje instalacje elektryczne, telefoniczne, wykonanie instalacji zasilania elektrycznego budynków, prace związane z instalacjami grzewczymi, internetowymi, sterowniczymi, internetowymi, a także montaż monitoringu wizyjnego i rolet.

Z montażem zmodernizowanej instalacji elektrycznej, wiąże się również możliwość automatyki budynku. Nowe technologie umożliwiają zarządzanie światłami, klimatyzacją, a nawet opuszczanie rolet za pomocą urządzeń takich jak telefon komórkowy bądź komputer. Wszystko to odbywa się dzięki współpracy wybranych urządzeń lub instalacji i umożliwia kontrolę nad zużyciem energii, co przedkłada się także na jej koszt. Nasza firma oferuje usługi z zakresu automatyki budynkowej w domach, mieszkaniach, budynkach biurowych i nie tylko.

Wykonywane przez nas rozdzielnie elektryczne dostosowane są do nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony przed porażeniem prądem, kontroli rozdziału energii elektrycznej oraz zabezpieczeń przed trudnymi warunkami pogodowymi. W miejscach, w których występują problemy bądź przerwy w dostawie energii elektrycznej, montujemy awaryjną instalację zasilania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami w mieście Kórnik.


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!