Instalacje elektryczne

Nowoczesna instalacja elektryczna to przede wszystkim bezpieczna instalacja, chroniąca jej użytkowników przed porażeniem prądem elektrycznym. Firma GDUR w swojej ofercie posiada usługi elektryczne, które obejmują montaż nowej instalacji oraz naprawę i serwis już istniejącej. Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych tradycyjnych instalacji elektrycznych oraz nowoczesnych i inteligentnych instalacji w nowo powstałych budynkach. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na modernizację i wymianę instalacji elektrycznej w remontowanym obiekcie. Usługi elektryczne świadczymy na terenie Poznania i okolic.

Wykonujemy instalacje elektryczne, które wcześniej samodzielnie projektujemy w taki sposób, aby spełniały wszelkie wymagania na potrzebną na co dzień moc. Wykonywane przez nas instalacje elektryczne są zawsze w pełni sprawne technicznie. W trakcie projektowania modernizacji instalacji elektryczne każdorazowo bierzemy pod uwagę przewidywany czasu eksploatacji owej instalacji, ponieważ najczęściej zależy on od tego, do czego jej konkretne elementy będą przeznaczone. Każde zlecenie, realizowane przez pracowników do tego uprawnionych, zatrudnionych w firmie GDUR jest wykonywane jednakowo starannie i profesjonalnie.

Wykonując instalację elektryczną w budynkach mieszkalnych, zwracamy przede wszystkim uwagę na to, aby swoją funkcjonalnością zapewniała ona komfort życia mieszkańcom, co oznacza, że ich użytkownicy bez ograniczeń będą mogli korzystać z wszelkich potrzebnych urządzeń gospodarstwa domowego, czyli sprzętu RTV i AGD i wszelkich innych urządzeń, z których korzysta się na co dzień w domu. Dokładamy ponadto wszelkich starań, aby wykonywane przez nas instalacje elektryczne mogły sprostać wszelkim wymaganiom, stawianym przez postęp techniczny i technologiczny.

W wykonywanych przez nas instalacjach elektrycznych stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania, które zakładają wykorzystanie produktów, pochodzących od uznanych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W naszej codziennej pracy stawiamy na niezawodność, skuteczność i szybkość.

nstalacje, montowane przez firmę GDUR posiadają niezbędne zabezpieczenia przed:
• porażeniem elektrycznym;
• prądami zwarciowymi;
• przeciążeniem instalacji;
• wyładowaniami atmosferycznymi

Firma GDUR oferuje wykonanie nowych oraz modernizację starych instalacji:
• elektrycznych;
• telefonicznych;
• wideo i domofonowych;
• internetowych;
• grzewczych;
• sterowniczych;
• alarmowych;
• monitoringu wizyjnego;
• roletowych;
• zasilania elektrycznego budynków.

Specjaliści, zatrudnieni w firmie GDUR, posiadają długoletnie doświadczenie oraz bogate zaplecze, jakim jest nowoczesny sprzęt, niezbędny do profesjonalnego wykonania instalacji elektrycznej.

Nowoczesne instalacje elektryczne to również automatyka budynku, która umożliwia współpracę wybranych urządzeń lub instalacji. Możemy zarządzać oświetleniem, roletami, klimatyzacją i wentylacją poprzez telefon czy komputer. Wygodne, prawda? To jednak tylko garstka udogodnień jakie automatyka może wprowadzić do Twojego mieszkania, domu czy biura. Przeczytaj więcej o naszej ofercie automatyki budynkowej.

Dla zasilenia poszczególnych urządzeń, wykonujemy rozdzielnie elektryczne w oparciu o nowoczesne rozwiązania rozdziału energii elektrycznej, zabezpieczeń przed porażeniem prądem elektrycznym i przepięciami spowodowanymi wyładowaniami atmosferycznymi.

Wszędzie tam, gdzie występują przerwy w dostawie prądu lub urządzenia wymagają ciągłego zasilania ( pompy, komputery, sprzęt specjalistyczny), wykonujemy instalacje zasilania awaryjnego.

 


Skontaktuj się z nami
i zamów
wycenę lub usługę konsultacyjną!